ELSANTMASTER 

ПРО НАС

ELSANTMASTER - сервіс у м. Луцьк. Спеціалізація - робота з об'єктами електро-, тепло-, водопостачання. Займаємо лідируючу позицію в м. Луцьк за здатністю встановлювати лічильники, виконувати сантехнічні, електромонтажні роботи. 

Викликати сантехніка, електрика або прибиральника обійдеться недорого, фахівець прибуде за адресою у домовлений час. Послуги майстра можна буде оплатити будь-яким зручним способом: як готівкою, так і в порядку безготівкового розрахунку - карткою. Майстер приїжджає з усім необхідним і відразу починає працювати. Вам залишається тільки оцінити результат. Ми виконуємо кожне замовлення згідно з регламентом і швидко відгукуємося на будь-які пропозиції і скарги.

Мінімальне замовлення - 250 грн. Для постійних клієнтів діє знижка 15%.

Замовивши послуги на elsantmaster.com.ua у Луцьку, Ви можете бути впевнені, що

  1. Майстрі ввічливі та охайні.
  2. Роботу буде виконано в найкоротші терміни.
  3. Всі інструменти майстрі матимуть з собою.
  4. Буде враховано всі Ваші побажання в роботі для досягнення максимальної якості.
  5. Майстрі з радістю проконсультують Вас з приводу вибору матеріалів та приладів.

Список послуг та ціни Ви можете побачити у розділах на сайті або уточнити за контактними номерами телефонів.

Послуги електрика

В процесі проведення електромонтажних робіт майстрі виконують роботи по установці, збірці, ремонту спеціального оснащення, проводки, допоміжних аксесуарів, різноманітного обладнання. Всі послуги надаються згідно з стандартами. 

За розумну ціну ми готові усунути будь-які проблеми з проводкою, відновити напругу, виявити приховану проводку для можливості безпечного свердління отворів. Встановити розетки, світильники, люстри, вимикачі, провести монтаж теплої підлоги та багато іншого.

Послуги сантехніка

Монтаж сантехніки будь-якої складності проводиться з урахуванням проекту водопостачання об'єкта та особливостей обладнання від виробників. Надамо допомогу в комплектації і закупівлі комплектуючих, з досвіду нам відомо, які матеріали довше служитимуть, тому можете довіритись майстрам ElsantMaster.

Майстрі виконують не лише разові роботи. Ми готові також допомогти Вам в реалізації будь-якого ремонтного проекту, незалежно від його особливостей.

Послуги прибирання

Наведення чистоти в квартирі або будинку - заняття дуже трудомістке. Необхідно дістатися до всіх важкодоступних місць, які часто оминають при регулярному прибиранні, або ж прибрати після ремонту - це немалий клопіт. ElsantMaster пропонує швидке і недороге рішення даної задачі. Варто лише замовити прибирання квартири або будинку - професіонали оперативно відмиють приміщення: 

  • Перед новосіллям, щоб у Вас був час на власні турботи.
  • Після свят та вечірок.
  • При відсутності регулярного прибирання.
  • Після ремонтних робіт.
  • Коли просто потрібно наша допомога.15%

ЗНИЖКИ
Знижки на послуги 15% для постійних клієнтів!

250 ГРН

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Мінімальне замовлення послуг - 250 грн.


ElsantMaster

послуги: викликати сантехніка, електрика, замовити прибирання в квартирі та будинку.

Україна, м. Луцьк